Fiat Tipo S-Design dla koneserów stylu

Elegancja – to pierwsze słowo, która pojawia się na myśl o Fiacie Tipo. Model zmieniał się przez lata, aby obecnie zaprezentować nam jeszcze doskonalsze oblicze. Teraz nie trzeba już wybierać między stylem a funkcjonalnością. Wersja S-Design daje to wszystko, a nawet więcej.

Styl przez duże „S”

A zatem stało się – Fiat zdecydował, że popularny model Tipo zyska odświeżone oblicze. Ta decyzja okazała się strzałem w dziesiątkę! S-Design wyróżnia się spośród pozostałych modeli włoskiego koncernu, ponieważ z jednej strony pozostaje eleganckim wozem o wysublimowanych detalach, a z drugiej jest maszyną praktyczną, naszpikowaną nowoczesnymi rozwiązaniami technicznymi, gotową do tego, że by służyć kierowcy w każdej sytuacji.

Tym, co wyróżnia S-Design jest sportowa dynamika, której nieco brakuje poprzednikom. Wystarczy spojrzeć na Tipo, aby przekonać się, że mamy do czynienia już nie z eleganckim, ale także drapieżnym sprzymierzeńcem. Przy tym wszystkim samochód pozostaje rozwiązaniem komfortowym, niepozbawionym udogodnień tak ważnych dla współczesnego kierowcy, który w samochodzie do codziennej jazdy szuka głównie wygody.

Elegancki i funkcjonalny

Prostota, z jaką potraktowano tę wersję Tipo, jest pozorna. Obecność przemyślanych detali tworzy spójną całość. Najważniejsze jednak ukryte jest wewnątrz maszyny. Mowa tu m.in. o systemach bezpieczeństwa przystosowanych do obecnych, restrykcyjnych wymogów, którym sprostać próbują także inne koncerny.

Pewność na drodze daje świadomość, że kierowca oraz pasażerowie otoczeni są aż 6 poduszkami powietrznymi. Ogranicznik prędkości zapewni komfortową jazdę, gdy zechcesz po prostu cieszyć się podróżą, tempomat zaadaptuje się nie tylko do panujących warunków, ale także obecności innych kierowców, natomiast elektryczny układ stabilizujący tor jazdy (ESC) ułatwi kontrolowanie samochodu nawet na bardzo śliskiej nawierzchni. Pozostałe zaawansowane rozwiązania tylko potwierdzają, że Fiat Tipo S-Design to auto przemyślane w każdym calu – tak pod względem stylistyki, jak i bezpieczeństwa. Możesz już czuć się przekonany. To auto jest  stworzone dla Ciebie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here