Skoda w leasingu

Skoda jest czeskim samochodem, który stał się niezwykle popularny w Polsce za sprawą przystępności cenowej, a jednocześnie niezwykłej niezawodności. Idealna proporcja pomiędzy ceną a jakością tego samochodu sprawia, iż wiele osób chętnie wybiera ją jako swój rodzinny pojazd. Czy jednak będąc osobą prywatną, można stać się posiadaczem Skody w leasingu?

Dwie najpopularniejsze metody zapłaty za samochód

Osoby prywatne zazwyczaj kupują w Polsce samochody na dwa sposoby: za gotówkę lub na kredyt. Pierwsze z rozwiązań często jest problematyczne, gdyż nie każdy może pozwolić sobie na odłożenie wymaganej sumy. Często jest to więc kilkuletnie, skrupulatne gromadzenie środków pieniężnych, wspomagane również przez sprzedaż starszego auta.

Osoby, które chciałyby uzyskać samochód jak najszybciej, a nie mają możliwości na odkładanie wymaganej sumy, mogą podjąć inne działania. Najprostszym z nich jest zaciągnięcie kredytu samochodowego – jest to drugi z najbardziej popularnych w Polsce sposobów na wejście w posiadanie auta.

Kredyt samochodowy to rozwiązanie popularne i atrakcyjne, gdyż jest to jedna z najbardziej opłacalnych form kredytowania. Najczęściej banki i dealerzy współpracują ze sobą, oferując niezwykle atrakcyjne stawki. Co więcej, umowa z bankiem jest w tym przypadku stosunkowo elastyczna i często umożliwia nadpłatę lub renegocjację warunków. Największa korzyść to jednak niskie raty i stosunkowo długi okres kredytowania, pozwalający na łagodne przejście przez kupno samochodu, bez niepotrzebnych wyrzeczeń.

Leasing – popularna forma udostępniania samochodu

Niezwykle popularny w ostatnich latach jest w Polsce także leasing. Łączy on w sobie zalety kredytowania, oferując klasyczne raty i możliwość wykupienia samochodu na koniec trwania umowy, z wypożyczeniem. Dzięki temu, pozostając w zgodzie z warunkami umowy, możemy łatwo stać się użytkownikiem samochodu, jednocześnie nie będąc jego w pełni formalnym właścicielem.

Leasing to rozwiązanie bardzo korzystne dla osób, które chciałyby nawiązać krótką umowę, gdyż z zasady nie trwa on więcej niż 2, maksymalnie 4 lata. Jednocześnie nie zobowiązuje do wykupu, dzięki czemu można po zakończeniu umowy zdecydować się na kolejny leasing z nowym samochodem. To szczególnie opłacalne, jeśli z jakiegoś powodu dotychczas użytkowany model przestał nam odpowiadać.

Leasing nie tylko dla przedsiębiorcy

Leasing samochodu najczęściej kojarzy się nam z właścicielami przedsiębiorstw. Jednak nie jest on przeznaczony wyłącznie dla nich, osoby prywatne także mogą z niego skorzystać. Skoda wysuwa się w tym przypadku na pierwszy plan, gdyż jest samochodem wygodnym, idealnym dla rodziny i miejskiego życia, a przy tym niezwykle atrakcyjnym cenowo. Co za tym idzie, nawet nie posiadając firmy, można stać się jedną ze stron umowy leasingowej na bardzo korzystnych warunkach.

Jeśli interesuje Cię leasing Skoda – kalkulator będzie narzędzie, które pozwoli ci szybko przekonać się, jakie koszty i przez jak długi czas będziesz ponosił, jeśli zdecydujesz się na tę markę. Dzięki niemu poznasz orientacyjne warunki umowy w zależności od wybranego modelu Skody, a co więcej, w łatwy sposób zamówisz kontakt z konsultantem, który przeprowadzi cię przez cały proces nawiązywania umowy. W ten sposób szybko staniesz się posiadaczem wymarzonej Skody.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here