Nowoczesne technologie w samochodach dostawczych

Z nowoczesnych technologii mogą korzystać obecnie nie tylko właściciele samochodów osobowych. Do dyspozycji jest także szereg innowacyjnych rozwiązań w pojazdach dostawczych. Co oferują producenci?

Samochody dostawcze wyposażone w nowoczesne rozwiązania technologiczne to bezpieczniejsza, wygodniejsza, a także bardziej oszczędna jazda. Dzięki nim codzienne podróże mogą stać się jeszcze przyjemniejsze.

Jednym z samochodów, które wykorzystują innowacyjne rozwiązania technologiczne, jest Ford Transit Custom, który został zaprojektowany po to, aby wyróżniać się wyjątkową wytrzymałością, funkcjonalnością i niezawodnością. Z jakich funkcji mogą korzystać kierujący?

System rozpoznawania znaków drogowych (Traffic Sign Recognition)

Dzięki temu systemowi ryzyko otrzymania mandatu jest jeszcze niższe! System rozpoznawania znaków drogowych (Traffic Sign Recognition) rozpoznaje znaki drogowe na drodze i prezentuje je na wyświetlaczu deski rozdzielczej. W ten sposób kierowca zawsze widzi, jakie znaki obowiązują na drodze, którą się porusza.

Ford SYNC 3 ze sterowaniem głosowym i ekranem dotykowym

Najbardziej zaawanasowana wersja systemu SYNC powoduje, że Ford Transit Custom jest jeszcze prostszy w prowadzeniu. Systemy pozwala na sterowanie z wykorzystaniem komend głosowych i prostych gestów. Posiada duży, 8-calowy ekran, który dokładnie prezentuje dostępne funkcje i stan pojazdu. Dzięki systemowi Ford SYNC 3 można również sterować systemem audio, telefonem komórkowym.

System stabilizacji toru jazdy przyczepy

Nowoczesny system stabilizacji toru jazdy przyczepy na pewno docenią ci kierujący, którzy podczas dojazdów samochodami dostawczymi stosują także przyczepy. System wykrywa wychylenie przyczepy i automatycznie redukuje prędkość pojazdu do bezpiecznej, co pozwala na uzyskanie optymalnej stabilności przyczepy.

Więcej informacji dotyczących technologii dostępnych w samochodzie Ford Transit Custom można znaleźć na stronie internetowej marki, a także bezpośrednio w salonach dealerskich, gdzie można umówić się też na jazdę próbną.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here