Zalety przyciemniania szyb samochodowych folią

Wielu kierowców, zwłaszcza młodych, lubi wyróżniać się na drodze. Nie każdego jednak stać na mocny i piękny samochód, albo jakiegoś klasyka. Wobec tego próbujemy być oryginalni z tym, co mamy pod ręką. A czasami chcemy po prostu, by auto nie rozgrzewało się tak mocno stojąc na słońcu. W obu przypadkach świetnym pomysłem jest przyciemnianie szyb, które nie zawsze jest jednak proste do wykonania. Nie do każdego modelu dostępne są akcesoryjne szkła, które mają mniejszą przepuszczalność światła. Nie jesteśmy jednak bez wyjścia – możemy wykorzystać specjalną folię.

Przyciemnianie folią jest doskonałym wyjściem z sytuacji zwłaszcza wtedy, gdy liczymy się z pieniędzmi. Nawet jeśli uda się nam znaleźć oryginalne, ciemne szkła do naszego modelu samochodu, zapewne będą one kosztowały ogromne pieniądze. Niemal na 100% przekroczą budżet młodego kierowcy i nie tylko takiego. Folia kosztuje nieporównywalnie taniej i można ją nałożyć na dowolny rodzaj i kształt szyby. Dzięki niej możemy też wykonać przyciemnianie szyb w przypadku absolutnie każdego auta.

Pamiętajmy, by pozostać w zgodzie z przepisami. Z zasady szyby czołowej oraz przednich bocznych nie można przyciemniać bardziej, niż wskazał ustawodawca. Muszą one przepuszczać minimum 70% światła. Natomiast przepuszczalność świetlną szyby tylnej, oraz tylnych bocznych, możemy modyfikować do woli. Przyciemnianie szyb wykonywane za pomocą folii jest proste i niemal każdy sobie z tym poradzi. Przy odrobinie doświadczenia nie trzeba będzie nawet demontować szyby z pojazdu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here