Stelvio Executive – kwintesencja stylu

Alfa Romeo to marka, na której można polegać. Nie pozwala o sobie zapomnieć, serwując nam coraz ciekawsze rozwiązania. Zamiast jednak, tak jak inni, skupiać się tylko na robieniu dobrego pierwszego wrażenia czyni coś niesamowitego: zachwyca na nowo, nawet jeśli za kierownicą siadamy po raz setny.

Pierwszy i oby nie jedyny!

Stelvio to dobrze już znany, pierwszy SUV Alfy Romeo, który robi niezwykłą furorę wśród miłośników jazdy na solidnych fundamentach. Miejmy nadzieję, że koncern nie powiedział w tej kwestii ostatniego słowa. Patrząc na to, co udało im się osiągnąć dzięki temu modelowi, możemy przypuszczać, że kolejne wcielane w życie pomysły będą zachwycać równie niezwykłymi rozwiązaniami, co zaprezentowany nam w 2016 roku miejski SUV.

Executive: stylowe wyposażenie

Crossover klasy premium, bo tak należy mówić o Stelvio, dostępny jest w kilku wersjach wyposażenia. Odsłoną zasługującą na szczególną uwagę jest model Executive, który dał się poznać jako elegancki, świetnie wyposażony i przyjazny kompan podróży. Sportowy wygląd został zaakcentowany jeszcze mocniej za sprawą takich elementów, jak 19-calowe obręcze kół ze stopów lekkich, przednie b-Xenonowe światła o mocy 35 Wat (uzupełnione o system DRL i AFS) oraz 7-calowy, kolorowy ekran TFT. Chcąc mieć jeszcze większą kontrolę nad wszystkim, co dzieje się na drodze, można zdecydować się na dodatkowy system nawigacji 3D oraz radio DAB.

Nieskazitelne wnętrze

Miłośnicy szykownych detali również nie poczują się zawiedzeni. Czarna, opięta skórą kierownica wprawi estetów w prawdziwy zachwyt. Pakiet „Luxury” wzbogaca wnętrze o skórzane fotele z automatycznym podgrzewaniem, dzięki którym codzienna jazda staje się jeszcze przyjemniejsza. Elegancki system audio z aż ośmioma głośnikami to kolejny luksusowy detal dla kierowców lubiących stawiać na swoim. Jazda w pełnej krasie, komfortowa, obudowana szykownym, wysmakowanym wnętrzem… czego chcieć więcej?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here