rower

Zabieranie rowerów ze sobą na wakacje stało się modnym rozwiązaniem, pozwalającym na aktywne spędzanie czasu z całą rodziną. To także szansa na odbycie większej ilości ciekawych wycieczek w różnorodne miejsca, a jednocześnie okazja do ćwiczeń, podniesienia swojej wytrzymałości oraz spędzenia czasu na łonie natury. Jednak, żeby to wszystko było możliwe, trzeba wybrać odpowiedni bagażnik, który pozwoli na przewiezienie rowerów.

Własne rowery lepsze niż wypożyczone

Zacznijmy od tego, że niezależnie od kierunku, w którym się udajmy, lepiej wybrać się tam z własnymi jednośladami, niż wypożyczać je na miejscu. Dzięki temu zawsze będziemy mieć pewność, w jakim są stanie technicznym, a także, że zostały odpowiednio przygotowane do wypraw. Jest to również bardzo istotne, gdy zależy nam na pełnej wygodzie: własne rowery to rozwiązanie dla osób, które nie przepadają za pojazdami używanymi przez każdego.

Zabierając własne rowery, możemy mieć także pewność, że zadowolone będą nasze dzieci, które nie zawsze lubią jeździć na obcych jednośladach. Zwłaszcza maluchy, które nie mogą jeszcze sięgnąć do wyższych rowerów, na pewno docenią możliwość podróży na własnych.

Platforma rowerowa na hak: rozwiązanie dla dużej rodziny

Decydując się na wyjazd z rowerami, musimy przede wszystkim zastanowić się, jak możemy je przewieźć. Jednym z najlepszych rozwiązań jest inwestycja a bagażnik umieszczony na haku, który może pomieścić nawet cztery rowery. Dzięki temu zapewni miejsca na jednoślady dla całej rodziny.

W tym przypadku szczególnie dobrze sprawdzą się platformy rowerowe, które gwarantują dobre trzymanie pojazdów i bezpieczeństwo ich przewożenia. Ich stabilna i trwała konstrukcja to gwarancja, że rowery zawsze będą trzymały się na miejscu, nawet jeśli będą przewożone po nierównym terenie.

Inne zalety platform na rowery zawieszanych na hak

Co bardzo ważne, platformy rowerowe są skonstruowane tak, aby wkładanie i zdejmowanie z nich rowerów było łatwe i lekkie. Za sprawą umiejscowienia na stosunkowo niskiej wysokości, za tyłem samochodu, są łatwe w użyciu nawet dla osób, które nie posiadają zbyt dużej siły, jak choćby dla kobiet. Dzięki temu jeśli na wycieczkę wybiorą się na przykład tylko mama i córka, nadal nie będą miały problemu z obsługą takiego bagażnika.

Funkcjonalność bagażników na hak to również ich ustawienie w taki sposób, aby nie przeszkadzały w jeździe samochodem. Dzięki temu, iż rowery schowane są za jego bagażnikiem, jazda z nimi niczym nie różni się od zwykłej podróży, którą odbywamy codziennie. Dodatkowo, platformy na hak wyposażone są w światła, które ułatwiają innym kierowcom jazdę na nami.

Renomowane bagażniki – gwarancja wytrzymałości

Kupując bagażnik na hak, pragniemy, aby zawsze służył nam tak samo dobrze i sprawdzał się nawet przez wiele lat. Dlatego najlepszą inwestycją będą platformy renomowanych marek, których solidna konstrukcja oznacza niezawodność w każdych warunkach i szansę na wykorzystanie ich przez długie lata.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here