Monitorowanie pojazdów przy pomocy nowoczesnej technologii

Specjaliści z branży technologicznej, nie przestają nas zaskakiwać. Coś, co jeszcze wczoraj widzieliśmy jedynie w filmach szpiegowskich lub Sci-Fi, dziś możemy mieć w swojej firmie. Dlaczego rozwój branży zaawansowanej i inteligentnej elektroniki poszedł tak szybko do przodu? Ze względu na dużą konkurencyjność na rynku. Firmy odpowiedzialne za produkcję systemów, z każdym rokiem chcą poprawiać swoją ofertę i prześcigać konkurencję. Taki wyścig zbrojeń udostępnia nam wspaniałe możliwości, dzięki którym możemy dziś pozwolić sobie na efektywne monitorowanie pojazdów.

Co to jest, ile to kosztuje i jak to zamontować? Są to najczęstsze pytania niezdecydowanych klientów, którzy do tej pory monitorowanie pojazdów mieli za wymysł. Ostatnie dane zebrane z rynku udostępniają nam jednak wiele wspaniałych informacji, dzięki którym możemy sobie uświadomić, jak dużo oszczędności (i nie tylko) możemy zyskać przy pomocy tych niewielkich czujników i modułów. Prezentujemy więc nowoczesne systemy, o których musisz pomyśleć, gdy chcesz mówić o rozwoju swojej firmy.

Czujniki – gdzie i jak są zamontowane

Monitorowanie pojazdów może odbywać się za pomocą czujników umieszczonych między innymi w takich częściach jak: silnik, zbiornik paliwa i wydech. Dzięki temu istnieje opcja nadzoru zużywanego i wlewanego paliwa, prędkości i długości jazdy, a nawet ilości spalin (na wypadek, gdyby auto zaczęło więcej palić ze względu na stan techniczny). Dodając do tego odbiornik i nadajnik GPS, otrzymujemy komplet.

Czy samodzielny montaż jest możliwy?

Nie zalecamy takich działań, jeśli nie masz doświadczenia z zakresu automatyki i technologii. Dlaczego? Ponieważ montaż systemu polega na połączeniu czujników z podzespołami pojazdu. Dodatkowo wszystko musi być skonfigurowane z nadajnikiem i systemem, który pozwoli na przetwarzanie danych. Nie musisz się jednak tym przejmować, ponieważ wszystkim zajmą się profesjonalni eksperci z firmy, z której podjąłeś decyzję na temat współpracy.

Jak uzyskać odpowiedzi na swoje pytania?

Co Cię najbardziej interesuje? Wszystkie dane otrzymasz na wygenerowanym raporcie. Nie musisz samodzielnie go robić na podstawie faktur i dokumentacji. System ułoży go za Ciebie i udostępni Ci plik, dzięki któremu w prosty i szybki sposób porównasz efektywność swoich specjalistów z poprzednim okresem rozliczeniowym. Oczywiście monitorowanie pojazdów nie tylko służy temu, by nadzorować swoich pracowników (lecz sprawdza się w tym zadaniu doskonale). To również efektywna metoda do tego, by wprowadzać zmiany, dzięki którym przedstawiciele lub kierowcy mogą jeździć mniej, szybciej i krócej, realizując tym samym identyczną lub większość ilość zadań.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here