Przeżyj przygodę życia z Abarthem

Nie będzie przesadą stwierdzenie, że auto jest dla większości z nas drugim domem: codziennie spędzamy w nim czas w drodze do celu oddalonego choćby o kilka kilometrów. Jego wybór często dyktowany jest więc przez wygodę. Nie trzeba jednak ograniczać się tylko do niej. Za moment poznasz markę, która oprócz komfortu gwarantuje dużo, dużo więcej!

Auto dla każdego – to nie przesada

Choć brzmi to kokieteryjnie, nie boję się stwierdzenia, że samochody spod znaku Skorpiona spełnią oczekiwania każdego miłośnika klasycznej motoryzacji. Mocno bazujące na swojej legendzie maszyny przeszły drogę, której mogą pozazdrościć inne koncerny. Twórca marki, Karl Abarth, dążył do stworzenia aut, które będą zachwycać pod każdym względem: wyglądu, technologii, osiągów. Powiedzieć, że mu się udało, to zdecydowanie za mało: Abarth zrobił wszystko, aby nie tylko w czasach największej świetności, ale także dziś, zachwycać kolejne pokolenia kierowców.

Abarth: i dla znawcy, i dla amatora

Twórcy nie próżnują: serwis Abarth robi wiele, aby samochody z logo Skorpiona spełniały niezmiennie wysokie wymagania kierowców. Pod względem stylistyki i technologii nie ma się praktycznie do czego przyczepić. Wystarczy wspomnieć choćby model 124 Spider, aby przekonać się, że włoskie maszyny są czymś więcej, niż świetnie zaprojektowaną konstrukcją. W samym środku, tam gdzie można zajrzeć tylko po wyruszeniu w drogę, tkwi prawdziwa moc. Mowa tu nie tylko o wspomnianym modelu, ale także pozostałych przedstawicielach marki: słynna już i podrasowana „pięćsetka” w wersji sportowej robi prawdziwą furorę wśród miłośników pewnej i dynamicznej jazdy.

Ale żeby nie było wątpliwości: Abarth to auto nie tylko dla koneserów. To także maszyna stworzona dla tych kierowców, którzy dopiero pragną odkryć w sobie żyłkę do sportowej jazdy. A możliwe jest to nie tylko na pustej autostradzie, ale także na co dzień: podczas drogi do pracy, krótkiej przejażdżki czy wyjazdu poza miasto. To potencjał, który czeka na odkrycie – czy to przez początkującego kierowcę, czy znawcę motoryzacyjnego stylu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here