Kosmetyki samochodowe

Samochód jest dość kosztownym zakupem, dlatego każdy jego właściciel chciałby zapewnić ochronę jego powłoce lakierniczej oraz elementom wykończeniowym i sprawić, aby wyglądały one tak samo, jak w momencie zakupu auta. Dlatego oferujemy szeroki zakres produktów do czyszczenia i pielęgnacji samochodu. Pomogą one Tobie w utrzymaniu czystości i porządku Twojego samochodu. Zaprezentowany w naszym sklepie Euautoczesci.pl asortyment obejmuje następujące kategorie produktów:

• Samochodowe odświeżacze powietrza. Reprezentują je produkty w formie kartonowych wycinek nasączonych olejkami zapachowymi, torebki lub zbiorniki zawierające różnorodne zapachy. Maskują one nieprzyjemne zapachy i wytwarzają przyjemny aromat.
• Gąbki do mycia samochodu. Te porowate akcesoria stosowane są do mycia na mokro karoserii samochodu.
• Szczotki do czyszczenia wnętrza samochodu stosowane są do usuwania cząstek pyłu i brudu z powierzchni obitych tkaniną i wykończonych plastikiem znajdujących się we wnętrzu auta.
• Ściereczki z irchy do czyszczenia samochodu mogą występować w formie syntetyczne lub naturalnej. Dzięki swoim doskonałym właściwościom pochłaniających wodę są one stosowane do osuszania samochodu po jego umyciu. Można z nich także korzystać do mycia powierzchni oszklonych. Jeśli chciałbyś uniknąć smug, złóż ściereczkę z irchy w kształt kwadratu i przetrzyj ją swoje szyby.
Skrobaczki do lodu. Dane narzędzia są niezastąpione, jeśli istnieje konieczność usunięcia lodu z szyb samochodowych. Nie zaleca się korzystania z nich w celu usunięcia lodu z elementów nadwozia, gdyż można w ten sposób uszkodzić lakier.
• Ściereczki z włókna szklanego są alternatywą dla ściereczek z irchy i są stosowane do osuszania szkła oraz innych powierzchni po ich umyciu. Nie pozostawiają one zarysowań, efektu skórki pomarańczy oraz włókien.
• Ściągaczki do szyb. Jest to plastikowe narzędzie z gumowym piórem, podobnym do pióra wycieraczki szyby czołowej, jednakże do użytku ręcznego. Ściągaczki stosowane są do usuwania wody oraz piany wraz z drobnymi cząsteczkami pyłu. Dane akcesoria umożliwiają utrzymanie czystości szyb zaraz po ich umyciu lub deszczu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here