Abarth: oryginalność w parze z doskonałością

Kto zna włoską markę ten wie, że sportowa rywalizacja tkwi w jej DNA. Nie sposób zapomnieć o tym podczas jazdy jednym z modeli, które Skorpion wypuścił na europejskie drogi. Ten świat jest zróżnicowany, ale oparty na solidnych, niezmiennych od lat zasadach.

Emocje w zasięgu kierownicy

Samochody ze stajni Abartha wyróżniają się na tle sportowych aut konkurencji. Są nie tylko oryginalniejsze, ale także przyjemniejsze w prowadzeniu. Każdy element, jaki składa się na auto włoskiej marki, tworzy nietuzinkowy styl niezmienny od samego początku istnienia. Twórcom chodziło o to, aby za sprawą niewielkiego, wyjątkowego pod względem stylu samochodu przekonać do siebie kierowców poszukujących czegoś, co zachwyca i zapewnia mnóstwo przyjemności z jazdy. Abarth zadbał, aby samochody były zarówno komfortowe, jak i oryginalne. Przy tym wszystkim nie zapomniał o najważniejszym – dynamice.

Sportowa pasja

Dzięki żywemu uczestnictwu w tworzenie podwalin motoryzacji sportowej włoska marka odkryła mnóstwo interesujących, stosowanych do dziś rozwiązań konstrukcyjnych. Za sprawą przemyślanego kształtu oraz stylu samochód prowadzi się bardzo dynamicznie. Na uwagę zasługuje specjalny układ hamulcowy stosowany w autach marki, który zaopatrzony w wentylowane tarcze przednie oraz tylne gwarantuje bezpieczną i zarazem zadowalającą jazdę tak w mieście, jak i poza nim.

Gdy liczy się wnętrze

Istotne jest również to, jakie wrażenie samochody Abartha robią na innych kierowcach. Podwójny wydech wydobywa z siebie przyjemnie brzmiące pomruki obiecujące naprawdę wiele, a przemyślana aerodynamika nie dość, że gwarantuje świetne warunki do jazdy, to na dodatek wpływa na oryginalny styl Abartha. Do tego, na deser, sportowy kokpit, dzięki któremu kierowca może poczuć się jak przed prawdziwym wyścigiem. Otoczony wysmakowanymi detalami i funkcjonalną deską rozdzielczą zasiada w sportowych fotelu znakomicie dopasowanym do jego potrzeb, chcąc już tylko jednego: ruszyć przed siebie!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here